Sıkça Sorulan Sorular

Sorular ve Cevaplar

Form aracılığıyla bize bir e-posta yazın veya doğrudan bize bir e-posta gönderin.

Alışveriş ve Kargo

En büyük farkınız nedir?

Müşteri memnuniyeti için tüm ürünlerimizde koşulsuz iade almamız ve daha sonra süre sınırlaması olmadan ücretsiz bir şekilde renk ve ölçü değişimi yapmamız gibi bir çok seçenek sunan tek firmayız. 

Satın almak istediğim yüzüğün ölçüsünden emin değilim, ne yapmalıyım?

Yüzük boyut çizelgesi sayfamızdan, yüzük ölçünüzü öğrenebilirsiniz. Eğer satın almak istediğiniz yüzüğün ölçüsünden emin olamıyorsanız, 11 ölçüyü seçip notlar kısmına “ölçüyü bilmiyorum” yazabilirsiniz. Yüzük size ulaştıktan sonra  ölçünüzü öğrenip bize karşı ödemeli kargo ile göndererek ücretsiz olarak istediğiniz ölçüye getirilmesini talep edebilirsiniz.

Siparişler için kargo ücreti var mı?

Hayır, Türkiye bölgesine standart kargolarımız tamamen ücretsiz ve sigortalıdır. 

Teslimat ne kadar sürecek?

Standart kargolar genelde 1 maksimum 5 gün sürmektedir. 

Sipariş verdikten sonra tam olarak ne olur?

Sipariş verdikten sonra varsa özel notlarınızı da dikkate alarak tamamen el işçiliği ile siparişiniz size özel hazırlanır. Tamamlandıktan sonra kalite ekibimiz tarafından kontrol edilir ve her şey yolundaysa adınıza özel sertifikası ile beraber paketlenir. Siparişiniz sigortalanarak adresinize kargolanır. 

Özel tasarım yapabiliyor musunuz?

Tüm ürünlerimiz kişiye özel el işçiliği ile üretilmektedir. Bu sebeple ürünlerimiz üzerinde istediğiniz değişikliği ve özel tasarımı yapabiliriz. 

Takılarınızın üzerindeki taşlar gerçek pırlanta mı?

Ürünlerimiz tamamen altın ve üzerine doğal yani gerçek pırlantalar kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca hepsi sertifikası ile gönderilmektedir.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Kargo firmaları kuyumculuk sektöründe kapıda ödeme hizmeti vermediği için teslim edilecek siparişlerde maalesef kapıda ödeme imkanı bulunmamaktadır.

Satış makbuzumu nerede görebilirim?

Aldığınız ürünün faturasını ve sevk irsaliyesini kargo paketinin üzerinde görebilirsiniz. 

Bir siparişe özel notumu nereye eklemeliyim?

Özel istek ve notlarınızı ödeme sayfasında notlar bölümüne ekleyerek siparişinizi hazırlarken notunuza dikkate alarak hazırlamamızı sağlayabilirsiniz. 

Tüm dünyaya gönderim yapıyor musunuz?

Evet, siparişinizi sigortalı şekilde istediğiniz tüm ülkelere gönderim yapıyoruz. 

İade ve Değişim

Ürünümün rengini beğenmedim veya ölçüsü olmadı ne yapmalıyım?

Siparişiniz elinize geçtikten sonra rengini beğenmediğiniz veya ölçüsü uymayan tüm ürünler için hiç bir süre sınırı olmadan ücretsiz olarak değişim fırsatı sunuyoruz. Bize karşı ödemeli kargo ile göndererek ücretsiz olarak istediğiniz gibi değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

Bir siparişi ne kadar süreyle iade etmem gerekiyor?

Standart iade paketlerinde 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz. 

Bir ürünü nasıl iade edebilirim?

İade formumuzu doldurduktan sonra tarafınıza iletilen kargo bilgileri ile Ürününüzü elinize ulaştığı gibi sertifikası ve kutusu ile birlikte bize gönderebilirsiniz. 

Resimde gördüğüm ürünün aynısını alacak mıyım?

Evet, fotoğraflarda gördüğünüz ürünlerin tamamen aynısı elinize ulaşacaktır. 

Aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

 Ürününüzü sertifikası ve kutusu ile birlikte bize kargo ile göndererek aynı fiyatta istediğiniz ürün ile ücret kesintisi yapılmadan değiştirebilirsiniz.

Alıcıya nasıl geri ödeme yapılır?

Satın aldığınız mücevher, iadenizin merkezimize ulaşmasından sonra yasal süre 14 gün olmakla birlikte iade işleminiz genellikle 1-2 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

Hangi yöntemle sipariş verdiyseniz, aynı yöntemle ücretiniz iade edilir. Bankaların iade tutarlarını hesaplarınızda görünür hale getirmeleri 1-7 iş günü arasında sürmektedir.