Bize Dair

Herkesin Harika Mücevherlerin Keyfini Çıkarmasına Yardımcı Oluyoruz

Mim Diamond markası, kurucularımızın Kapalıçarşı'da geçirdiği çalışma yıllarında edindiği deneyim ve araştırmaların neticesinde doğmuştur. Kapalıçarşı'nın 500 yıldan fazladır süre gelen kültür mirasının zanaatsal ve simgesel yansıması ile ortaya çıkan mücevherler, Mim Diamond'ın birbirinden güzel koleksiyonlarını oluşturmaktadır. 

Mim, "iz, simge, nişan" anlamına gelmektedir. Mim ismini kullanma sebebimiz ise takılarımızın kullanıcıların güzelliklerinin bir simgesi olmasıdır.

Genç ve dinamik yapısı ile sektördeki gelişmeleri ve takı sektöründeki trendleri yakından takip eden Mim Diamond, pırlanta başta olmak üzere tüm değerli taşlar konusunda profesyonel tecrübeye sahiptir. Sahip olduğu profesyonel tecrübe neticesinde dünyanın birçok ülkesinde iş ortaklıkları olan Mim Diamond, uzun yılların verdiği güven ve saygının sonucu olarak istenilen her kalite pırlantayı da kullanıcıları için temin edebilmektedir. 

Mim Diamond, evlilik ve özel günlerin vazgeçilmez bir parçası olan pırlanta takılar konusunda uzmanlaşmasıyla birlikte, tektaş ve Vintage pırlanta öncelikli olmak üzere geniş bir model çeşitliliğine sahiptir. 

Sektörde ürünlerini el işçiliği ile kişiye özel üreterek kullanıcıların beğenisine sunan nadir markalardan biri olan Mim Diamond, mücevher-takı sektöründe toptan ve perakende alanlarında faaliyet göstermekte ve üretici firma olmanın avantajını fiyat politikasına da yansıtmaktadır. 

El işçiliğinin teknoloji ile birleştiği mücevherlerimizi dünya çapında birçok platformda sunma gayreti markamızın en büyük hedeflerinden biridir.

 

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir.

Size en iyi alışveriş deneyimini sunmak için her zaman çabalıyoruz. Kaliteli ürünlerimiz, güvenli alışveriş imkanlarımız ve güler yüzlü müşteri hizmetimiz ile her daim yanınızdayız.

Mim Diamond LLC

Alıcılar bize güveniyor

Stratejimiz, Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaktır.

Stratejimiz ise, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketici aidiyeti sağlamaktır. Güven unsurunun önemini bilen bir marka olarak, memnuniyet kazanmış her müşterimizin bize referans olacağının farkındayız ve bu doğrultuda size en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmekteyiz.

İade ve Değişim Garantisi

Mücevherinizi koşulsuz iade edebilirsiniz veya başka bir mücevher ile ücretsiz değişim yapabilirsiniz.

Sigortalı Kargo

Siparişiniz ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilecektir. Siparişiniz teslim edilene kadar bizim sorumluluğumuz altındadır.

Yeniden Ölçü

Aldığınız ürün ölçüsü uymadığı durumda süre sınırı olmaksızın ücretsiz yeniden ölçü yapılabilmektedir.

Hologramlı Sertifika

Tüm mücevherler adınıza özel düzenlenen lüks mücevher sertifikası ile gönderilmektedir.

Bakım Onarım Garantisi

Satın aldığınız mücevherler ömür boyu bakım ve onarım garantilidir.

Neden Mim Diamond?

Tüm Siparişleri Kişiye Özel ve El İşçiliği ile Hazırlıyoruz!

14 Gün İade ve Değişim Garantisi

Tamamen Ücretsiz ve Sigortalı Kargo

Ücretsiz Yeniden Ölçü

Ücretsiz Renk Değişimi

Ömür Boyu Ücretsiz Bakım

Ömür Boyu Ücretsiz Onarım